Wersja kontrastowa A- A+

EPDZ EPDZ

Rada Powiatu Działdowskiego Jedno z posiedzeń rady obecnej kadencji

Rada Powiatu Działdowskiego – powstała na podstawie Ustawy o samorządzie powiatowym z dn. 5 czerwca 1998 r. Pierwsze dwie sesje rady odbyły się 6 listopada 1998 r. Radni pierwszej kadencji (1998-2002): Piotr Browarek, Wiesław Cieślak, Jerzy Chmielewski, Krystyna Ćwiklińska, Jerzy Gęsicki, Leszek Gołębiewski,  Józef Grosz, Marian Janicki, Jan Koszła, Wojciech Kościński, Jerzy Liberadzki, Edmund Ligman, Rafał Maciejewski, Tomasz Małkowski, Edward Menderski, Cezary Nadratowski, Teresa Nowakowska, Jadwiga Barbara Plewka (przewodnicząca), Jadwiga Rapior-Sikorska (do 31 marca 1999 r.), Andrzej Szostek (od 12 czerwca 1999 r.), Henryk Przybyszewski (starosta), Jan Przyborski, Jan Raczyński, Romuald Remiszewski, Tadeusz Romsicki (do 31 sierpnia 1999 r.), Jan Kowalski (od 11 października 1999 r.), Paweł Rutkowski, Wiesław Smereczyński, Kazimierz Sosiński, Kazimierz Szmyt, Leon Żujewski, Stanisława Żywicka. Radni drugiej kadencji (2002-2006): Wiesław Cieślak, Marek Dzieńkowski, Marian Janicki (starosta), Władysław Kubiński, Teresa Kuca, Krzysztof Maciątek, Rafał Maciejewski, Bronisław Mazurkiewicz, Jadwiga Barbara Plewka (przewodnicząca), Eugeniusz Przyborski, Henryk Przybyszewski, Jan Raczyński, Paweł Rutkowski, Kazimierz Sosiński, Jerzy Święszkowski (do 19 maja 2004 r.), Alfons Szymański (od 23 czerwca 2004 r.), Jerzy Walentynowicz, Kazimierz Walerowicz, Leon Żujewski, Stanisława Żywicka. Radni trzeciej kadencji (2006-2010): Krzysztof Aurast, Jerzy Chmielewski, Wiesław Cieślak, Krzysztof Groblewski, Sylwester Jackowski, Marian Janicki (starosta), Grzegorz Kaszubski, Piotr Kłosowski, Jan Przyborski (do 12 grudnia 2006 r.), Jan Kowalski (od 29 grudnia 2006 r.), Władysław Kubiński, Teresa Kuca, Jan Makowski, Witold Ostrowski, Jadwiga Barbara Plewka, Jan Raczyński, Paweł Rutkowski, Piotr Siemianowski, Jerzy Walentynowicz, Krzysztof Węglewski. Radni czwartej kadencji (2010-2014): Krzysztof Aurast, Jerzy Chmielewski (do 27 marca 2013 r.), Wiesław Stanisław Cieślak, Ryszard Zbigniew Duchna (do 2 marca 2011 r.), Ireneusz Falba (po 2 marca 2011 r.), Jarosław Gawenda (po 15 grudnia 2010 r.), Roman Gąsiorowski (po 15 grudnia 2010 r.), Marian Janicki (starosta), Janusz Adam Kaczmarek, Grzegorz Kaszubski, Kazimierz Kordecki, Władysław Krajewski (po 27 marca 2013 r.), Władysław Kubiński, Witold Ostrowski, Jan Zygmunt Przyborski (po 15 grudnia 2010 r.), Jan Raczyński, Paweł Rutkowski, Kazimierz Sosiński, Dariusz Mariusz Stachowiak, Piotr Turulski, Krzysztof Węglewski, Tomasz Węgrzynowski, Jan Willenberg (do 15 grudnia 2010 r.), Władysław Kubiński (przewodniczący), Dariusz Stachowiak, Krzysztof Węglewski. Radni piątej kadencji (2014-2018): Magdalena Anczykowska (przewodnicząca), Krzysztof Aurast, Marian Brandt, Katarzyna Ceryn-Kowalska, Wiesław Cieślak, Jarosław Gawenda, Roman Gąsiorowski, Tadeusz Iskra (od 29 stycznia 2015 r.), Marian Janicki (starosta), Janusz Kaczmarek,  Grzegorz Kaszubski, Bogdan Kopański  (od 10 grudnia 2014 r.), Jan Korona, Paweł Kraynik, Bronisław Mazurkiewicz, Paweł Mostowicz, Paweł Rutkowski, Wiesław Smereczyński, Kazimierz Sosiński, Tomasz Węgrzynowski (do 28 listopada 2014 r.), Andrzej Wiśniewski (do 15 grudnia 2014 r.). Radni szóstej kadencji (2018-2023): Magdalena Anczykowska, Krzysztof Aurast, Marian Brandt, Wiesław Cieślak, Paweł Cieśliński – (do 27 lutego 2019) – starosta, Jarosław Gawenda (od 27 lutego 2019), Dariusz Frejnik, Roman Gąsiorowski, Marian Janicki, Janusz Kaczmarek, Grażyna Kamińska, Grzegorz Kaszubski, Paweł Mostowicz, Piotr Olszewski, Witold Ostrowski, Paweł Rutkowski, Jan Sokołowski, Michał Struzik (przewodniczący), Elżbieta Węglewska, Krzysztof Węglewski.

Zostań redaktorem

Już teraz możesz tworzyć treści dotyczące naszego powiatu.

Zarejestruj się

Nie masz konta?

Nie masz konta?

Zarejestruj się

UWAGA: W celu rejestracji pobierz formularz i odeślij go do nas pod adres [email protected]

Pobierz formularz