Interaktywna wystawa stała państwa Zakonu Krzyżackiego w Działdowie Figura Krzyżaka przed wejściem do b. siedziby muzeum w działdowskim ratuszu (BP)

Interaktywna Wystawa stała państwa Zakonu Krzyżackiego, wcześniej Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie – jako muzeum miejsce to zostało uroczyście otwarte 13 sierpnia 2013 r. W muzeum, oprócz typowych eksponatów z epoki średniowiecza, prezentowana była ekspozycja interaktywna w postaci tablic multimedialnych, ekranów i dźwięku przestrzennego. Na piętrze znajdowały się sale tematyczne obrazujące powstanie, ekspansję, życie mieszkańców w czasach krzyżackich, bitwę pod Grunwaldem i krzyżacką technikę wojskową. Na poddaszu zainstalowane były przyrządy do gier dla dzieci. Muzeum było wyróżnione laurem IV edycji konkursu 7 Nowych Cudów Polski (2014), Laurem Najlepszy z Najlepszych (2015) i nagrodą specjalną w międzynarodowym konkursie Chiocciola Orange (2016). Uchwałą Rady Miasta Działdowo z dn. 21 marca 2019 r. zmieniono nazwę muzeum na Muzeum Pogranicza w Działdowie i IMPK przestało funkcjonować, stając się wystawą stałą. Adres wystawy: Działdowo, Plac Mickiewicza 43.