Miejski Dom Kultury w Działdowie Obecna siedziba MDK-u - lipiec 2022 (BP)

Miejski Dom Kultury w Działdowie – powstał w 1976 r. w miejsce Spółdzielczego Domu Kultury z siedzibą, do 6 listopada 2014 r., przy ul. Władysława Jagiełły 13. Podstawowym zadaniem MDK jest zaspokajanie potrzeb i aspiracji kulturalnych społeczeństwa poprzez edukację, upowszechnianie różnych dziedzin kultury oraz sztuki amatorskiej i profesjonalnej poprzez organizowanie spektakli, koncertów, festiwali, przeglądów, wystaw, odczytów itp., zleconych imprez rozrywkowych i artystycznych, amatorskiej działalności artystycznych zespołów, grup i sekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych i innych form działalności rekreacyjno-kulturalnej. Od 6 listopada 2014 r. siedziba Miejskiego Domu Kultury w Działdowie mieści się obecnie przy ul. Wolności 64.